Právní poradna

Popište nám váš případ a získejte odpověď od právníka do 24 hodin.
Popište nám vaši situaci
Vyplňte kontaktní údaje
Vyberte doplňující služby
Přejděte k bezpečné platbě

Naši právníci

3 právníci jsou právě online

Proč si vybrat právě nás?

CenaKvalitaRychlost
Advokátní kancelář750 Kč+VysokáOd 48 h
verdikto logo99 KčVysokáOd 6 h
Zeptat se na internetu0 KčŽádnáJak kdy

Dříve zodpovězené dotazy

99 Kč
19. září 2022
Stavební úřad po mně chce žádost o výjimku v případě, že chci přistavět k zahradnímu objektu a přístavek je blíže než 2m od hranice pozemku. Tento pozemek je ale také můj. Mají na to nárok, nebo si to obhájím?
396 Kč
19. září 2022
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat zda-li nám vedení našeho podniku může zkrátit hodiny? Ve smlouvě máme napsáno, že pracovní doba činí 40 hodin týdně. V dalším odstavci máme práce přesčas a tam je napsáno ,,zaměstnanec je povinen v případě provozní potřeby zaměstnavatele vykonávat prescasove práce a práce v sobotu a v neděli,, rozumím tomu dobře že máme mít od pondělí do pátku 40 hodin a práce v sobotu jsou hodiny navíc? Nebo má být 40 hodin od pondělí do soboty ?
do 12 hodin
460 Kč
19. září 2022
Dědeček a babička postavili před X lety dům, rozvedli se, ale neprovedli majetkové vypořádání. Jsou stále bezpodíloví spoluvlastníci. Dědeček se znovu oženil. Nyní chce řešit majetek a v budoucím děd.řízení upřednostnit 1 vnučku. Jakou formou to může udělat? Babička s tím nesouhlasí. Může svou část domu darovat za života či sepsat závěť ve prospěch 1 vnučky? Má závěť přednost před děděním ze zákona? Jak by se nemovitost dělila (zůstali by: babička bezpodílový spoluvlastník, 2. manželka, 1 dcera z 1.manželství, 2 vnučky po zesnulém synovi). Děkuji.
do 12 hodin
5000+ klientů
využívá naše služby

Recenze

Důvěřují nám