Právní poradna

Popište nám váš případ a získejte odpověď od právníka do 24 hodin.
Popište nám vaši situaci
Vyplňte kontaktní údaje
Vyberte doplňující služby
Přejděte k bezpečné platbě

Naši právníci

3 právníci jsou právě online

Proč si vybrat právě nás?

CenaKvalitaRychlost
Advokátní kancelář750 Kč+VysokáOd 48 h
verdikto logo99 KčVysokáOd 6 h
Zeptat se na internetu0 KčŽádnáJak kdy

Dříve zodpovězené dotazy

220 Kčdo 12 hodin
27. června 2022
Dobry den.Potrebuji poradit nebo potvrdit,že když jsem v prenajmu, jestli musim platit zalohy na služby v panelaku jako uver,odmeny domovnikovy,a pod..proste fond oprav.V zmluve mam jenom najem+ služby(elektriku,voda,internet.TV).Dekuji za opoved.
467 Kč
27. června 2022
Dobrý den, uzavřel jsem (6.10.2020) s místní realitní kanceláří zprostředkovatelskou smlouvu, ve které je stanovena provize za výkon (sjednání kupujícího nemovitosti). RK kupujího našla, ale nedoporučila mi uzavření smlouvy. Zprostředkovatelská smlouva zanikla na základě v ní uvedeného data. Provize nebyla žádána ani vyplacena. Následně jsem s RK uzavřel novou zprostředkovatelskou smlouvu (liší se jen v datu), RK našla jiného kupujícího, obchod proběhl, v pořádku, provize zaplacena. Po více než půl roce od realizace prodeje RK žádá provizi za tu první (dnes již zaniklou) nerealizovanou zprostředkovatelskou smlouvu. Má toto jednání nějakou právní váhu, nebo je to nesmysl? Děkuji předem za stručné info.
211 Kč
27. června 2022
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je ještě možné se vyhnout dalšímu soudnímu jednání po tom, co jsme podali odpor proti platebnímu příkazu? Manžel byl předvolán před soud po podání odporu, prý hrozí, že jednání postoupí ke krajskému soudu. Myslíme si, že dluh byl promlčen, ale bohužel nemáme žádné podklady. Nevím, zda jsem srozumitelná.
5000+ klientů
využívá naše služby

Recenze

Důvěřují nám